خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

درباره‌ی این روزهای استقلال؛ چه خبره؟

  منصور پورحیدری با عصا روی نیمکت استقلال می‌نشیند و همه مراعات موی سپیدش را می‌کنند، می‌روند ماچش می‌کنند و مورد تقدیر قرار می‌گیرد که در این حال و روز همراه استقلال است. این تعارف مسخره تا کی ادامه خواهد داشت؟
  ۱- منصوریان کم‌سوادتر از مربیان نسل‌های پیشین در باشگاه استقلال است. این کم‌سوادی را در حرف‌زدنش، در رفتارهای پر از ادا، در فرشینگ گفتن و در استفاده بی‌سر‌و‌ته از واژه‌های انگلیسی می‌بینید. او باید اول از این رفتارها و گفتارهای مضحک خلاص شود و بعد ببینیم با چه کسی طرفیم و با او درباره چه می‌خواهیم حرف بزنیم. تا امروز که میان این ادا و اطوار‌‌ها نفهمیده‌ایم چه می‌گوید.

  ۲-افشارزاده که هزار سال در کمیته ملی المپیک مدیریت می‌کرد، در استقلال نشان داد که چقدر پرت و بی‌مایه است. حوزه‌های خبری مثل کمیته ملی المپیک را «خبرنگاران اعزامی» پوشش می‌دهند و چه کسی خبر دارد که آنها چه غلطی می‌کنند. استقلال اما عیار را نشان می‌دهد. افشارزاده فاجعه‌ای بود در قواره فتح‌الله‌زاده، چه بسا کم‌هوش‌تر از او.
   

  ۳- عادل فردوسی‌پور خودش را کشت که بینندگان برنامه‌اش به گزینه «منصوریان می‌تواند» رأی بدهند. مقایسه منصوریان و برانکو هم از آن کارهای مسخره‌ی روزگار است. برانکو با رزومه‌ی تیم ملی کرواسی، تیم ملی ایران، دو بار مربیگری در جام جهانی، قهرمانی بازی‌های آسیایی، کار در دیناموزاگرب و صاحب بازار کار در آسیا و فلان و بهمان، چرا باید با منصوریان مقایسه شود؟ فوتبال به دام اظهارنظرهای بی‌حساب افتاده و چون گوینده این حرف ها عادل فردوسی‌پور است، همه دربست می‌پذیرند و عقل‌شان را داده‌اند دست یک مجری که نگاهش به فوتبال معمولی است.
   

  ۴- سفر مهدی رحمتی به کربلا که به قول ورزش‌3 برای تجدید روحیه انجام شده، انگار کاربردی‌ترین خبر در شروع تعطیلات برای استقلال است.
   

  ۵- این تمرینات پیش از فصل، اردوها، بازی‌های تمرینی و آن همه داستان برای چیست؟ برای اینکه تیم به آمادگی نرسد، برنامه و طرحی را در بازی‌اش نسازد و لیگ را برای باختن شروع کند؟
   

  ۶- مدیر عامل: سید رضا افتخاری.
   

  ۷- منصور پورحیدری با عصا روی نیمکت استقلال می‌نشیند و همه مراعات موی سپیدش را می‌کنند، می‌روند ماچش می‌کنند و مورد تقدیر قرار می‌گیرد که در این حال و روز همراه استقلال است. این تعارف مسخره تا کی ادامه خواهد داشت؟

  این مطلب تا کنون 10 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : استقلال ,منصوریان ,می‌کنند ,همراه استقلال ,قرار می‌گیرد ,تعارف مسخره ,ادامه خواهد ,عادل فردوسی‌پور ,ادامه خواهد داشت؟ ,نیمکت استقلال می‌نشیند ,
  درباره‌ی این روزهای استقلال؛ چه خبره؟

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر