تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

به اندازه ظرفیت مدیرانتان نتیجه بگیرید نه بیشتر.

  «نجابت خاصی داشت و کمتر دنبال منافع مالی خود بود، طوری که چند بار به خاطر او با مدیریت محترم باشگاه تا حدودی در گیر شدم.»

  این نقل قولی است از دکتر خرم که زمانی پزشک تیم ملی و پرسپولیس بود و رابطه نزدیکی هم با بازیکنان داشت. ظاهرا خصوصیات یحیای بازیکن حتی در مربی‌گری هم او را همراهی می‌کند و گل‌محمدی هنوز هم عوض نشده. او هنوز هم نمی‌تواند حقش را از فوتبال و مجموعه‌ای که در آن کار می‌کند بگیرد. منظور از «حق» پول نیست که شاید یحیی فصل گذشته جزء گرانترین مربیان لیگ برتر بود. منظور از «حق» همان چیزی است که باید گرفته شود تا بعضی‌ها را «هوا» برندارد. قانون اگر گل نزنی گل می‌خوری ظاهرا فقط در زمین فوتبال مصداق ندارد و مصداق آن را می‌شود در باشگاه‌داری هم دید.

  یحیی بابت دو قهرمانی جام‌حذفی، ستاره‌هایی که بی‌نام وارد باشگاه شدند و ستاره فصل نقل وانتقالات شدند و تمام کارهایی که در ذوب‌آهن انجام داد چیزی نگفت تا حالا این مدیران به واسطه او «کسی» شده علیهش مصاحبه کنند و به کمیته انضباطی بخوانندش و از نشستن روی نیمکت محرومش کنند!

   

  تیمی که در لیگ سیزدهم با آژان کشی در لیگ برتر ماند و در آخر فصل پیش در بالای جدول قرار گرفت را یحیی حالا آنقدر بزرگ کرده که مدیرعاملش فکر می‌کند در هفته دوم لیگ برتر می‌تواند داد و بیداد کند و خط و نشان بکشد. ظاهرا بزرگ شدن ذوب‌آهن، مسئولانش را آنقدر بالا برده که آن بالاها سرشان گیج رفته و خودشان هم نمی‌دانند چه می‌گویند و چه می‌کنند. آن بالا بالاها آقای آذری انگار فراموش کرده که اگر یحیی زمانی بازیکنی مثل شجاعیان را نخواست امثال پهلوان ودانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور را به او تحویل داد. فراموش کرده اگر ذوب آهن امسال بازیکنی ندارد بیش از این که وظیفه‌ای متوجه یحیی باشد متوجه مدیرانی است که تا همین دیروز چوب حراج به بازیکنان زده و با فروختن ستاره‌ها چک‌های ارسالی این تیم و آن تیم بابت رضایت‌نامه را می‌دیدند و کیف می‌کردند.

   

  آقای آذری که در فصل نقل وانتقالات نه تنها ستاره می‌فروخت که  در یک تصمیم عجیب وغریب داوود فنایی را هم لا به لای ستاره‌ها به درب خروج هدایت کرد تا این فصل یک ذوب آهن بماند و یک رشید مظاهری که از او فقط یک نام «رشید» مانده است. اگرچه در این میان نمی‌شود از تقصیر یحیی هم گذشت که با خونسردی همیشگی و سکوت عجیبش در برابر اخراج دستیارش فقط ساکت ماند و تماشا کرد تا حالا امروز خودش بشود قربانی توهم «همه‌چیزدانی» آقایان دفترنشین.

   

  ظاهرا باید قانون جدیدی به قوانین فوتبال اضافه کرد: به اندازه ظرفیت مدیرانتان نتیجه بگیرید نه بیشتر.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 15 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : یحیی ,ظاهرا ,کرده ,حالا ,برتر ,می‌کند ,مدیرانتان نتیجه ,نتیجه بگیرید ,ظرفیت مدیرانتان ,اندازه ظرفیت ,فراموش کرده ,مدیرانتان نتیجه بگیرید ,ظرفی ,
  به اندازه ظرفیت مدیرانتان نتیجه بگیرید نه بیشتر.

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55471
 • تعداد مطالب :148665
 • بازدید امروز :601941
 • بازدید داخلی :22370
 • کاربران حاضر :168
 • رباتهای جستجوگر:717
 • همه حاضرین :885

تگ های برتر